Lady gaga brød sammen Lady gaga brød sammen
Lady Gaga brød sammen - 2009-04-06 10:08:10 af Nadia - Mail nyheden til en ven
Lady Gaga inviterede en fan backstage, og de brød begge sammen i tårer. Lady Gaga gav koncert i Irland, og under koncerten så hun en af sine fans blive mast i mængden, og hun bad derfor sine folk om at få pigen ud backstage så hun kunne møde hende.
“Jeg havde en rigtig dårlig dag, og jeg var meget følsom. Jeg så en pige blive mast af de mange mennesker, og hun blev hevet ud, og jeg sagde til mine folk at de skulle hente hende, og tage hende med ud bagved, så jeg kunne se, om hun var ok. En eller anden kom ind og sagde, at min fan er inde ved siden af, og hun græder fordi hun slet ikke kan tro, at du gerne vil møde hende,” fortæller Lady Gaga. De to piger satte sig ned sammen, og de begyndte begge to at græde. Lady Gaga takkede sin fan, fordi hun fik hende i meget bedre humør.
Det er ikke første gang Lady Gaga har et sært møde med en fan. Ved en meet-and-greet i Canada gav hun en fan sin autograf på hans ædlere dele.
Der er endnu ikke skrevet kommentarer
Lady gaga brød sammen
Du skal være medlem af gruppen for at kunne kommentere.
Gå til gruppens forside