Kæreste sager

Kæreste sager

Medlemmer: 238
Forside Forum Medlemmer Annoncer Heste
576 visninger | Oprettet:  FølgFølg ikke 1 Svar

Skal jeg glemme ham, eller gå tilbage? Skal jeg glemme ham, eller gå tilbage?

Hej..
Det bliver måske lidt langt, men tak til jer der gider læse det.

- Jeg slog op med min kæreste d. 4 Februar, og vi var begge rigtig kede af det, men jeg følte bare ikke at det fungerede mere. Jeg havde aldrig tid til ham, når jeg havde skolen, og hesten.
- Vi kom kun sammen i lidt over et måned. Og inden havde vi haft noget i 3-4 måneder.
Jeg savner ham helt vildt, men føler alligevel der er noget forkert ved det. Hans venner har fortalt mig, at han snakker om mig hele tiden, og at han havde sat og grædt over mig ( Han er lidt af en player type. Så han må virkelig være skudt i mig, siden han kan blive så ked af det) Jeg græd også over ham, bare ikke offentligt. _Han var også begyndt at tage oftere stoffer, fordi han savnede mig så meget. Og jeg føler virkelig det er min skyld, og det kun er mig der kan få ham ud af det?
Jeg følte virkelig i starten af det var det rigtige at slå op med ham. Men jeg er begyndt og tænke mere og mere på hvor dårligt jeg egentlig ville have det hvis jeg så ham med en anden pige. Jeg tror jeg ville blive siiindsyg jaloux.
Mange har sagt at jeg skal satse og gå tilbage til ham, men jeg har bare satset på så mange ting i livet ang. drenge, som har ødelagt mig så meget, at jeg ikke holder det ud mere.
- Han skriver søde beskeder til mig tit, om hvor meget han savner mig, og om at han ville gøre alt for at jeg blev hans igen. Ellers skriver han at han ikke kan sove, fordi han tænker på mig og alt muligt. Der bliver jeg sgu lidt varm inden i. Jeg ved virkelig ikke hvad det er der gør at jeg stadig føler der er et eller andet forkert i det.
- Han har ikke været mig utro, men han kyssede med en anden da vi havde noget. Men vi havde ikke et forhold da han gjorde det, så det kan jeg ikke rigtigt gøre noget ved.
- Håber nogen af jer kan hjælpe mig!


 
Belugahval forskrækker lille dreng
Belugahval forskrækker lille dreng
Slå lyden til
00:00
/
00:37
LIVE

Belugahval forskrækker lille dreng

NOW PLAYING

Drone fanger hidtil uset adfærd hos de sky arktiske narhvaler

NOW PLAYING

Redder reveunge i net

NOW PLAYING

Alligator sneg sig ind i hus

NOW PLAYING

Hval forfølger kajak

NOW PLAYING

Redder babyelefant fra dyb brønd

NOW PLAYING

Dette Vidste Du Måske Ikke Om Elefanter

NOW PLAYING

Disse fem lande har flest hunde som kæledyr

NOW PLAYING

Her Er De 5 Sødeste Dyr I Verden

NOW PLAYING

Fem Facts Om Hunde

NOW PLAYING

Verdens fem farligste dyr

NOW PLAYING

Det skal du overveje før du anskaffer hunde

NOW PLAYING
Handyhand

Få billig hjælp fra private

Beskriv din opgave og modtag gratis bud fra lokale med Handyhand.

Seneste udførte opgaver

  • Gardinstang i soveværelset 600 kr.
  • Ophængning af lamper og spejl. 650 kr.
  • Samle det sidste af min jysk seng😂mangler meget lidt 720 kr.
  • Samle to små kommoder 450 kr.
  • Ophæng skab på lille badeværelse 400 kr.
  • Reparation af vandvarmer i kolonihave7 1.500 kr.

Opret en opgave

Kommentarer på:  Skal jeg glemme ham, eller gå tilbage?
Kommentér på:
Skal jeg glemme ham, eller gå tilbage?

Du skal være medlem af gruppen for at kunne kommentere.
Gå til gruppens forside




Annonce