{{ getTotalHits() | thousandNumberSeperatorFilter }} resultater Filter
{{group.groupName}}

{{ group.groupName }}

Medlemmer: {{group.memberCount}}
Forside Forum Medlemmer Annoncer {{ group.itemMoreItems }}
306 visninger | Oprettet:

FRI samling {{forumTopicSubject}}

Måske en lidt tumpet overskrift :S ?
Jeg vil så frygtelig gerne lære Flicka at gå i fri samling; men ved simpelthen ikke hvor jeg skal starte elle slutte, og det håber jeg så, at nogle heride fra, kan hjælpe mig med smiley ! (Vel og mærke fra jorden)
Altså jeg har forsøgt - uden held. Vi er nu næsten nået så langt, at jeg kan longere hende uden tov (kan i hallen, hvor der ikke er så meget at kigge på, men der kan godt være lidt spændende på folden. Så der kan vi med et tov løst om halsen.) Jeg syntes selv, at vi er ved at være nået så langt, at vi godt kan arbejde hen mod at få samling på krikken også. Og da jeg har god tid i morgen kunne jeg fint begynde der (jeg er GODT klar over, at man ikke lærer det på én dag)

Forresten! Hvis jeg lober meget stærkt ved hendes side, kan hun godt samle sig en bette smule, men jeg kan altså ikke spæne rundt i flere timer i hendes tempo xD
I kan spørge, hvis der er andet i gerne vil vide smiley
Knus F&F


Handyhand

Få billig hjælp fra private

Beskriv din opgave og modtag gratis bud fra lokale med Handyhand.

Seneste udførte opgaver

  • Nedtagning af TV fra vægophæng 650 kr.
  • Opsætning af dampspærre 800 kr.
  • Solid dæk sæt på 400 kr.
  • Rengøring 500 kr.
  • Installation af loftslampe 645 kr.
  • Slibning af egetræs trappe 4.500 kr.

Opret en opgave

Kommentarer på:  FRI samling
Kommentér på:
FRI samling

Du skal være medlem af gruppen for at kunne kommentere.
Gå til gruppens forside




Annonce