{{ getTotalHits() | thousandNumberSeperatorFilter }} resultater Filter
{{group.groupName}}

{{ group.groupName }}

Medlemmer: {{group.memberCount}}
Forside Forum Medlemmer Annoncer {{ group.itemMoreItems }}
442 visninger | Oprettet:

"Ligegyldigt" stævnespørgsmål? {{forumTopicSubject}}

Bare fordi jeg sidder og keder mig, og skal til at melde mig til haflinger DM, så ville jeg lige høre, hvad i ville starte, hvis i var mig? smiley

Jeg skal starte ungheste DM spring (det er både lørdag og søndag, én klasse hver dag), men da dressuren er min "stærke side", starter jeg også en LD2 lørdag.
Spørgsmålet er så; skal jeg også starte LD2 søndag? smiley

Jeg vil gerne få så meget som muligt ud af stævnet, uden at presse min hest for meget. Han har svært ved at finde energi til to springklasser på en dag, men han ville snildt kunne starte 3-4 måske endda 5 dressur-programmer på en dag.
Hvad ville i? Tage dressur både lørdag og søndag, og håbe på han har nok energi til spring. Eller ville i satse fuldt på de to springklasser, og så kun starte den ene dressurklasse lørdag? smiley


Handyhand

Få billig hjælp fra private

Beskriv din opgave og modtag gratis bud fra lokale med Handyhand.

Seneste udførte opgaver

  • Samle 1 hjørneskab og 1 reol 1.500 kr.
  • Opsætning af lampe i lampeudtag 500 kr.
  • Opsætning af rispapirlampe 650 kr.
  • Fikset automatisk rullegardin 400 kr.
  • Reparation af udendørslys 1.002 kr.
  • Nedtagning af gammelt blikskur 7.000 kr.

Opret en opgave

Kommentarer på:  "Ligegyldigt" stævnespørgsmål?
Kommentér på:
"Ligegyldigt" stævnespørgsmål?

Annonce